Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer

Základní vlastnosti

Přestože tato 44palcová tiskárna Stylus Pro 9890 byla navržena s ohledem na tiskové požadavky trhu komerční fotografie a výtvarného umění, představuje také skvělou volbu pro možnosti nátisku a kombinuje přesné barvy s vysokou produktivitou při rychlosti tisku, která dosahuje až 40 m2/h.

Vysoká kvalita barev: Můžete dosáhnout jednoho z nejširších dostupných barevných rozsahů s konzistentně jemnými přechody.

Tisková hlava TFP: Udělejte další krok a získejte čistý a jasný obraz s vyšší kvalitou tiskového bodu na výtiscích, jejichž kvalita převyšuje kvalitu nabízenou fotolaby.

Inkoust UltraChrome K3 se zářivou purpurovou: Potěšte se dokonalou škálou přirozeně vyhlížejících šedých tónů. Tři hustoty černé, zahrnující standardní fotografickou nebo matnou černou (jsou vybírány automaticky v závislosti na použitých médiích) a odlehčenou tmavě šedou a šedou, vytvářejí neobyčejný černobílý výstup s vysokým kontrastním poměrem, dokonalý tónový rozsah, zdokonalené vyvážení šedé a navíc se tyto barvy se neslévají.

Dokonalá barva: Tato kombinace černých inkoustů znamená, že výtisky nemají bronzování a vzhled jejich povrchu je jednotný, bez rozpoznatelného rozdílu mezi světlými a tmavými oblastmi. Kromě toho je snížena metamerie, což zajišťuje, že šedé tóny jsou konzistentní bez ohledu na to, pod jakým světelným zdrojem jsou prohlíženy.

Vyšší produktivita: Automatický systém Epson pro detekci inkoustových kapiček okamžitě zkontroluje a uvolní zanesené trysky, aniž byste museli sami zasahovat. Tiskárna pracuje s fotografickým a matným černým inkoustem současně, a vestavěný rotační nůž rychle a čistě řeže výtisky, přičemž papírové role lze vyměnit snadno a rychle během několika sekund.

Volitelný inline SpectroProofer: Zajišťuje konzistentní, opakovatelnou barevnou přesnost při použití různých médií, rychlé vyhodnocení kontrolních proužků a barevných schémat při vytváření ICC profilů a ověřuje barevnou věrnost tisku.

  • Velký formát - 44palcový výstup
  • Inkousty nejvyšší kvality - Inkoust UltraChrome K3 se zářivou purpurovou
  • Přesnost barev - Volitelný inline SpectroProofer
  • Vysoká rychlost - Tisk až 40 m2/h
  • Zvýšení produktivity - Automatický systém detekce inkoustových kapičekVelikost papíru:   Velkoformát

Technické parametry

Technologie

Tiskové rozlišení

2.880 x 1.440 dpi

Tisk

Konfigurace trysek

360 trysky černá, 360 Trysek pro každou barvu

Min. velikost kapky

3,5 pl

Barvy

Light Black, Light Light Black, Photo Black, Matte Black, Cyan, Light Cyan, Yellow, Vivid Magenta, Vivid Light Magenta

Zpracování papíru/médií

Formáty papíru

A0, A1, A2, A3+, A3, A4, 17" (43,2 cm), 24" (61,0 cm), 44" (111,8 cm)

Zpracování médií

Papírové role

Obecné informace

Spotřeba energie

70 W, 16 W (ekonomický)

Rozměry výrobku

1.864‎ x 667 x 1.218 (šířka x hloubka x výška)

Hmotnost výrobku

129,5 kg

Obsažený software

Epson Status Monitor

Kompatibilní operační systémy

Mac OS 10.4+, Windows 7, Windows 7 x64, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP x64

Max. hladina hluku

Provoz: 6,2 B (A)

Obsah dodávky

Ovladače a pomocné programy (CD), Hlavní zařízení, Napájecí kabel, Návod k instalaci, Návod k použití (CD), Záruční dokument

Ke stažení

K danému výrobku žádné soubory ke stažení nejsou.
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP