HSM 411.2 - 3,9 x 50 mm

Základní vlastnosti

 

Stroje HSM typu 411.2 patří mezi nejrobustnější skartovací stroje klasické konstrukce. Jsou vhodné pro práci ve velkých kancelářích, nebo pro skupiny kanceláří, do výpočetních středisek apod. Vyznačují se vysokými výkony, robustní konstrukcí s dlouhodobou životností, přitom však mají jednoduché a bezpečné ovládání. Válcové řezací nože jsou z masivní ocelové nože se zakalením.

Každý uživatel ocení, že v kombinaci s odolnými čistícími hřebeny umožňují tomuto typu skartování až 53 listů papíru A4 80/m2 , kancelářských sponek, plastových karet, CD ROM, disket a knížkových průkazů, to vše při mimořádně dlouhé záruční době. Pohon zajišťuje výkonný elektrický motor vybavený bezpečnostním snímačem otáček, který při přetížení zajišťuje zastavení skartování.

Stroj má masivní převodovku s řetězovým přenosem výkonu. Membránová klávesnice sloužící k jednoduchému a komfortnímu ovládání stroje, je vybavena kontrolkami, indikujícími zapnutí i poruchové stavy stroje. Vlastní spouštění řezného mechanizmu je automatické, řízené fotobuňkou, může být i ruční. Stroj je vybaven bezpečnostními spínači, které v případě otevření dvířek nebo krytu nad prostorem nožů okamžitě zastaví řezný mechanizmus. Stroj je automaticky zastaven i v případě naplnění zásobníku na odpad.

Skartovaný odpad z prostoru nožů padá do plastového pytle zavěšeného v zásobníku pod řezací hlavou. Tento zásobník je uzavřen dvířky, která zabraňují průniku papírového prachu do okolí stroje. Výměna plastového pytle je rychlá a jednoduchá. Vlastní skříň skartovacího stroje je rovněž robustní, nad prostorem nožů je prostor pro založení počítačových sestav, které odtud mohou být zavedeny přímo do skartovacího otvoru.

 

Velikost papíru:   A3

Technické parametry

Typ řezu

Částice

Velikost odpadu v mm

3,9x50

Stupeň utajení DIN 32757-1

3

Certifikát NBÚ

D (typ 2)

Kapacita řezu (A4 70g/m2)

38-40

Kapacita řezu (A4 80g/m2)

33-35

Šířka vstupního otvoru

400 mm

Kapacita zásobníku

146 l

Příkon

2100 W

Rychlost řezu

100 mm/s

Připojení

230 V

Rozměry Š x H x V

595x470x990 mm

Hmotnost

82 kg

Skartace kovových sponek

Ano

Skartace plast. karet

Ano

Skartace CD

Ano

Skartace disket

Ano

Ke stažení

K danému výrobku žádné soubory ke stažení nejsou.
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP