HSM Securio P44 - 1 x 5 mm

Základní vlastnosti

P44 je prvním modelem z nejvýkonnější řady skartovačů HSM Securio s označením „P“ (profesional). Je vybaven vším, co přinesl vývoj ve skartovací technice v posledních letech. Je vyráběn v 5 variantách řezů (včetně superjemného řezu 1x5 mm), všechny stroje v příčném řezu mají automatický systém mazání řezného mechanizmu a je možné je dodat s odděleným vstupem na elektronická média (včetně odděleného zásobníku ve dvířkách).

U stroje v řezu 1x5 mm je možné dodat detektor kovu, který na vstupu chrání řezný mechanizmus před poškozením kovovými předměty. Všechny stroje mají EMCS, tedy systém úspory elektrické energie při stand-by režimu, automatický zpětný chod při zahlcení nožů a dotykový bezpečnostní vypínač na ochranném krytu. Jsou vybaveny i elektronickým zámkem, zabezpečujícím stroj před používáním neoprávněnými osobami.

HSM Securio P36 se vyznačuje vysokým výkonem, velkým zásobníkem na skartovaný odpad, řešeným závěsem na plastové pytle. Řezný mechanizmus je tradičně vyroben z masivní oceli, s tvarováním na dosažení maximálního řezného výkonu.

Velikost papíru:   A3

Technické parametry

Typ řezu Částice
Velikost odpadu v mm 1x5
Stupeň utajení DIN 32757-1 HS 6
Certifikát NBÚ  
Kapacita řezu (A4 70g/m2) 12
Kapacita řezu (A4 80g/m2) 10
Šířka vstupního otvoru 400 mm
Kapacita zásobníku 205 l
Příkon 2600 W
Rychlost řezu 100 mm/s
Připojení 230 V / 50Hz
Rozměry Š x H x V 700x592x1026
Hmotnost 105 kg
Skartace kovových sponek -
Skartace plast. karet -
Skartace CD -
Skartace disket -

Ke stažení

K danému výrobku žádné soubory ke stažení nejsou.
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP