HSM Securio P44 - 1,9 x 15 mm

Základní vlastnosti

HSM Securio P44 je nejvýkonnějším modelem ze skartovacích strojů HSM. Je určen pro práci ve velkých kancelářích nebo pro celá poschodí v administrativních budovách. Má řezné nože šířky 400 mm, neobvykle velký zásobník objemu 205 l.

HSM Securio P44 je dodáván v 5 základních verzích řezu (proužkové řezy 3,9 a 5,8 mm; příčné řezy 3,9x50, 1,9x15 a 1x5 mm). Stroj je vybaven EMCS (Economic energy management), který výrazně snižuje spotřebu elektrické energie.

Ovládání je multifunkčním prvkem s možnosti uzamčení. Stroj má bezpečnostní dotykový vypínač u vstupného otvoru. Pohon je jištěn proti přetížení, v případě zahlcení nožů se automaticky spouští zpětný chod. Převodovka je uzavřená, namazaná na dobu životnosti stroje.

Válcové nože jsou vyrobeny z masivní oceli se zakalením. Jejich geometrie odpovídá posledním vývojovým trendům a je zaměřena na vysoký výkon a dlouhou životnost. U příčných řezů je stroj dodáván s integrovaným automatickým mazáním řezných nožů.

Stroj je možné dodat rovněž se speciálním vstupem na skartování CD, DVD a disket, pod nímž je oddělená skartovací jednotka i speciální zásobník na zachytávání skartovaného plastového materiálu z těchto médií.

Velikost papíru:   A3

Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP