HSM Securio P40 - 5,8 mm

Základní vlastnosti

HSM SECURIO P40 (5,8 mm) HSM Securio P40 je novým modelem z nejvýkonnější řady skartovačů HSM Securio s označením „P“ (professional). Je určen pro práci ve velkých kancelářích nebo pro celá poschodí v administrativních budovách a patří k nejvýkonnějším modelům skartovacích strojů. Při konstrukci byla zvolena šířka nožů 330 mm, která umožní s rezervou skartovat papíry formátu A4 i A3. Oproti srovnatelným strojům s vstupem šířky 400 mm se však podařilo dosáhnout příznivější ceny. HSM Securio P40 je dodáván v 5 základních verzích řezu (proužkové řezy 3,9 a 5,8 mm; příčné řezy 4,5x30, 1,9x15 a 0,78x11 mm).

Stroj je vybaven EMCS (Economic energy management), který výrazně snižuje spotřebu elektrické energie. Při konstrukci byl kladen maximální důraz na bezpečnost obsluhy, což se odráží v bezpečnostním vypínači integrovaném v krytu se vstupním otvorem.

Pohon skartovacího stroje je jištěn proti přetížení. Převodovka je uzavřená, namazaná na dobu životnosti stroje.

Válcové nože jsou vyrobeny z masivní oceli se zakalením. Jejich geometrie odpovídá posledním vývojovým trendům a je zaměřena na vysoký výkon a dlouhou životnost.

Velikost papíru:   A3

Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP