HSM Securio P36 - 3,9 mm

Základní vlastnosti

P36 je prvním modelem z nejvýkonnější řady skartovačů HSM Securio s označením „P“ (profesional). Je vybaven vším, co přinesl vývoj ve skartovací technice v posledních letech. Je vyráběn v 5 variantách řezů (včetně superjemného řezu 1x5 mm), všechny stroje v příčném řezu mají automatický systém mazání řezného mechanizmu a je možné je dodat s odděleným vstupem na elektronická média (včetně odděleného zásobníku ve dvířkách). U stroje v řezu 1x5 mm je možné dodat detektor kovu, který na vstupu chrání řezný mechanizmus před poškozením kovovými předměty. Všechny stroje mají EMCS, tedy systém úspory elektrické energie při stand-by režimu, automatický zpětný chod při zahlcení nožů a dotykový bezpečnostní vypínač na ochranném krytu. Jsou vybaveny i elektronickým zámkem, zabezpečujícím stroj před používáním neoprávněnými osobami.

HSM Securio P36 se vyznačuje vysokým výkonem, velkým zásobníkem na skartovaný odpad, řešeným závěsem na plastové pytle. Řezný mechanizmus je tradičně vyroben z masivní oceli, s tvarováním na dosažení maximálního řezného výkonu.

Jedná se o ideální skartovací stroj pro pracoviště, kde se zpracovávají velké objemy papíru. Díky svým parametrům, vybavení a vzhledu je možné je umístit nejen na chodbách, ale i přímo ve větších kancelářích.

Velikost papíru:   A3

Technické parametry

Typ řezu

Proužek

Velikost odpadu v mm

3,9

Stupeň utajení DIN 32757-1

2

Certifikát NBÚ

V (typ 1)

Kapacita řezu (A4 70g/m2)

37-39

Kapacita řezu (A4 80g/m2)

31-33

Šířka vstupního otvoru

330 mm

Kapacita zásobníku

145 l

Příkon

1800 W

Rychlost řezu

90 mm/s

Připojení

230 V

Rozměry Š x H x V

580x550x936 mm

Hmotnost

64 kg

Skartace kovových sponek

Ano

Skartace plast. karet

Ano

Skartace CD

Ano

Skartace disket

Ano

Ke stažení

K danému výrobku žádné soubory ke stažení nejsou.
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP