HSM 386.2 - 3,9 x 30 mm

Základní vlastnosti

Stroje řady HSM 386.2 jsou vhodné zejména pro skartování počítačových sestav. Mají šířku nožů 386 mm, takže umožní zpracovávat sestavy formáty A3 s vodící perforací, jsou však levnější, než obdobné velkokapacitní stroje. Skartovací nože jsou masivní, ze zakalené oceli s dlouhou životností. Proto tyto stroje mohou skartovat papíry včetně kancelářských a sešívačkových sponek, je možné i a občasné skartování plastových karet (typu kreditních karet.

Ovládání je jednoduché a komfortní. Automatické spouštění z pohotovostního režimu je řízeno fotobuňkou. Stroj má bezpečnostní blokování při otevřeném nebo plném zásobníku, pohonný systém je chráněn proti přetížení, motor má tepelnou ochranu. Součástí ovládání jsou indikační diody, které signalizují zapnutí stroje v pohotovostním režimu, otevření dvířek zásobníku, naplnění zásobníku a zahlcení nožů.

Odpadní prostor je řešen v bezprašné podobě. Odpad padá do plastových pytlů zavěšených v uzavřené skříňové konstrukci s otvíracími dvířky. Stroj je pro snadnou manipulaci vybaven otočnými kolečky.

Skartovací stroje HSM 386.2 splní i ty nejnáročnější požadavky zákazníků pracujících s počítačovými sestavami.

Vyrábí se rovněž ve verzi řezu 3,9 mm.

Velikost papíru:   A3

Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP