HSM 225.2 - 3,9 x 40 mm

Základní vlastnosti

Jedná se o moderní výkonné skartovací stroje s masivními ocelovými noži, které umožňují skartovat kancelářské sponky, v některých řezech plastové karty, CD ROM a v řezu 5,8 mm i diskety nebo knížkové průkazy. Ve strojích typu HSM 225 lze skartovat již papíry formátu A3 až do šíře 300 mm.

Ovládání je jednoduché a komfortní. Automatické spouštění z pohotovostního režimu je řízeno fotobuňkou. Stroj má bezpečnostní blokování při otevřeném nebo plném zásobníku, pohonný systém je chráněn proti přetížení, motor má tepelnou ochranu. Součástí ovládání jsou indikační diody, které signalizují zapnutí stroje v pohotovostním režimu, otevření dvířek zásobníku, naplnění zásobníku a zahlcení nožů.

Odpadní prostor objemu 100 l je řešen v bezprašné podobě. Odpad padá do plastových pytlů zavěšených v uzavřené skříňové konstrukci s otevíracími dvířky. Stroj je pro snadnou manipulaci vybaven otočnými kolečky. Obdobně jako u typu HSM 125.2 jsou tyto skartovací stroje dodávány v několika verzích řezů se stupni utajení 2 až 5.

Typ HSM 225.2 je schopný splnit náročné požadavky uživatelů a přitom být i elegantním doplňkem moderní kanceláře.

Velikost papíru:   A3

Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP