HSM 125.2 - 0,78 x 11 mm

Základní vlastnosti

Typ HSM 125.2 je největším a nejvýkonnějším skartovacím strojem na zpracování papírů do formátu A4+ (šíře vstupu 255 mm). Skartovací nože jsou masivní, ze zakalené oceli s dlouhou životností. Umožňují zpracovávání papírů včetně kancelářských sponek.

Ovládání těchto strojů je jednoduché a komfortní. Automatické spouštění z pohotovostního režimu je řízeno fotobuňkou. Stroj má bezpečnostní blokování při otevřeném nebo plném zásobníku, pohonný systém je chráněn proti přetížení, motor má tepelnou ochranu. Součástí ovládání jsou indikační diody, které signalizují zapnutí stroje v pohotovostním režimu, otevření dvířek zásobníku, naplnění zásobníku a zahlcení nožů.

Odpadní prostor je řešen v bezprašné podobě. Odpad padá do plastových pytlů zavěšených v uzavřené skříňové konstrukci s otvíracími dvířky. Příčný řez skartovacích nožů umožňuje lepší prostorovou využitelnost objemu plastových pytlů na odpad, které jsou schopné pojmout více skartovaného materiálu, než ve verzi nožů s proužkovým řezem. Stroj je pro snadnou manipulaci vybaven otočnými kolečky.

Typ skartovacích strojů HSM 125.2 splní i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Vyrábí se rovněž ve verzích řezu 1,9 mm, 3,9 mm, 5,8 mm, 3,9 x 30 mm a 1,9 x 15 mm.

Velikost papíru:   A4

Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP