HSM MultiShred - 4 x 35 mm

Základní vlastnosti

HSM MULTISHRED je revoluční novinkou v nabídce skartovacích strojů. Jedna se o stroj nejnižší třídy, který je schopen skartovat nejen papíry, ale i plastové karty a počítačová média - CD a diskety.

Stroj lehké kompaktní konstrukce je určen k umístění na stůl. Má jednoduché ovládání posuvným vypínačem. Ten má 3 polohy: vypnutý stav, pohotovostní režim a zpětný chod. Samotné spuštění skartování je z pohotovostního režimu automatické po vložení skartovaného média do štěrbiny. Po doskartování se stroj automaticky zastaví. Zpětný chod se spouští v případě zahlcení nožů, aby mohly být uvolněny.

Vstupní štěrbina je přizpůsobena skartování výše uvedených médií s ohledem na minimalizaci možnosti vylétnutí odštěpku z oblasti nožů. Umožňuje rovněž skartování podélně přeložených papírů formátu A4.

Pohon zajišťuje elektrický motor napájený ze sítě 220V/50 Hz. Stroj může nepřetržitě skartovat po dobu 5 minut. Při překročení této doby vypne tepelná pojistka a pro další práci je třeba nechat motor cca. 15 až 25 min. vychladit.

Odpad padá do čelně výsuvné odpadní nádoby. Tato nádoba je vyrobena z kouřového průhledného plastu, aby bylo možné kontrolovat stav jejího naplnění.

Velikost papíru:   A4

Technické parametry

Typ řezu

Částice

Velikost odpadu v mm

4x35

Stupeň utajení DIN 32757-1

3

Certifikát NBÚ

PC

Kapacita řezu (A4 70g/m2)

(8)

Kapacita řezu (A4 80g/m2)

(8)

Šířka vstupního otvoru

130 mm

Kapacita zásobníku

3,5

Příkon

56 W

Rychlost řezu

25 mm/s

Připojení

230 V

Rozměry Š x H x V

241x202x288 mm

Hmotnost

4,5 kg

Skartace kovových sponek

Ano

Skartace plast. karet

Ano

Skartace CD

Ano

Skartace disket

Ano

Ke stažení

K danému výrobku žádné soubory ke stažení nejsou.
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP