HSM Securio B32 - 3,9 mm

Základní vlastnosti

Skartovací stroje nové generace SECURIO B32 mají rozšířený vstup na skartování papírů formátu A3 a zvětšený zásobník o objemu 82l. Stejně jako ostatní stroje této nové řady byly vyvinuty v souladu s nejnovějšími trendy v kancelářské technice. Jsou tiché, elegantní, spolehlivé, plně automatické, s důrazem na úsporu elektrické energie dle zásad EMCS.

Multifunkční tlačítko zjednodušuje obsluhu, je vybaveno indikací plného zásobníku, zahlcení nožů, otevřeného zásobníku a STAND-BY režimu. Na spuštění zpětného chodu je stroj vybaven odděleným tlačítkem. Stroj se zapíná stisknutím multifunkčního tlačítka. Po uplynutí 2 minut od posledního skartování se stroj přepíná do energeticky úsporného režimu, po 4 hodinách se automaticky zcela vypíná.

V případě zahlcení spouští řídící deska zpětný chod. Bezpečnostní kryt s otvorem pro zpracování CD a plastových karet lze odklopit, což lze výhodně využívat v případ skartování většího množství papíru. Objemný zásobník na skartovaný papír je vyroben z plastu se sníženou elektrostatikou, má průzor na jednoduchou kontrolu naplnění.

Stroj se dodává také v řezech 5,8 mm, 4,5 x 30 mm a 1,9 x 15 mm.

Velikost papíru:   A3

Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP