Acer V3-771G-53214G1TMakk/17.3

Základní vlastnosti

Moderní notebooky ACER Aspire řady V3 představují modely s nadčasovým designem stylového provedení vhodné nejen pro domácí využití. Notebooky jsou dostupné v několika velikostech a to v kombinaci s 14, 15.6 a 17" displejem. Vždy jsou však doplněny o výkonné, moderní procesory Intel, nebo AMD v kombinaci s diskrétními grafickými kartami. Není proto problém spustit několik různých aplikací najednou bez zpomalení běhu počítače.

Základem výkonové stránky notebooku Aspire V3 jsou moderní procesory Intel a AMD s plnou podporou multitaskingu. Nechybí ani prvotřídní obrazový a zvukový výstup a uživatel si proto může v klidu vychutnat nejen herní zážitek, ale i využití notebooku jako domácího přehrávače hudby a videí. Jelikož se jedná o mobilní zařízení, nesmí chybět bezdrátová konektivita zajištěná rozhraním Wi-Fi, stále však nechybí ani tradiční ethernetová konektivita s gigabitovou rychlostí připojení. Pohodlí dále zajišťuje CrystalEye kamera s obrazem ve vysokém rozlišení.

Moderní notebooky, to nejsou jen výpočetní zařízení, ale i prostředek pro zábavu. Tomu v případě notebooků Aspire V3 napomáhají moderní displeje Acer CineCrystal v kombinaci s technologií Dolby Home Theater v4. Tím dostává uživatel do ruky propracovaný nástroj pro multimediální využití se skvělým obrazem a vynikajícím zvukovým podáním. Pro připojení velkoplošné televizní obrazovky lze navíc využít stále populární rozhraní HDMI a vychutnat si tak oblíbený film v pohodlí domova. Vše je dále ukryto v designovém kabátě stylového provedení, které navíc nebrání ergonomii použití.

Tento konkrétní model využívá dvoujádrový procesor Intel Core i5-3210M. Procesor pracuje na frekvenci 2.5GHz, podporuje technologii TurboBoost s možností navýšení frekvence až na 3.1GHz a je dále doplněn o 4GB operační paměti RAM typu DDR3. Zobrazení zajišťuje 17.3" velký displej s HD+ rozlišením, 1600x900 obrazových bodů. Obrazová data displeji poskytuje grafická karta NVIDIA GeForce GT 640M. Pro uživatelská data je připraven 1TB pevný disk a nechybí ani DVD±RW/RAM optická mechanika. Samozřejmostí je též celá řada rozhraní včetně Wi-Fi, nebo čtveřice konektorů USB, z nichž jsou dva specifikace 3.0. Integrována je také praktická kamera a potěší numerická část klávesnice. Jako operační systém notebook využívá Linux.

Technické parametry

Displej

velikost (v palcích)

17.3

Procesor

výrobce

Intel

typ

Intel® Core™ i5 Ivy Bridge

frekvence (GHz)

2,5

Paměť RAM

typ

DDR3

integrovaná (MB)

4GB

Pevný disk

velikost (GB)

1024

Grafická karta

chip

NVIDIA GeForce GT 640M

video paměť-vlastní(MB)

2048

Optická mechanika

Optická mechanika

Ano

typ

DVD±RW

Operační systém

Operační systém

Linux

Rozhraní bezdrátové

BlueTooth

Ano

Typ Wi-Fi

802.11 a/g/n

Wi-Fi

Ano

Šasi

Šasi

acer.v3

Barva vrchního krytu

Barva vrchního krytu

černá

Výrobci

Výrobci

Acer

Model

Model

V3

Řada

Řada

ASPIRE

Ke stažení

K danému výrobku žádné soubory ke stažení nejsou.
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP