Vizualizér Epson ELP DC11

Základní vlastnosti

Školy nemusí překročit rozpočet, aby si mohly dovolit nabídnout žákům vizuální pomůcky vysoké kvality. Stolní vizualizér ELP-DC11 je vybaven 5megapixelovým fotoaparátem s obnovovací frekvencí 30 rámečků za vteřinu a poskytuje tak hladký, čistý obraz v reálném čase, který oživí vaši výuku.

Díky 10násobnému digitálnímu zoomu zachytíte každý detail, takže trojrozměrné předměty nebo knihy lze sdílet, aniž by se studenti museli shlukovat okolo vás, což znamená efektivnější a příjemnější výuku.

Stolní vizualizér je vybaven intuitivními tlačítky a jednoduchým dálkovým ovládáním. Velká oblast záběru ve formátu A3 se dokonale hodí ke snímání map nebo velkých dokumentů a umožňuje rychlé umístění předmětu bez nutnosti jeho úpravy nebo změny polohy ramene fotoaparátu, zatímco automatické zaostřování jediným stisknutím tlačítka zajistí ostrý obraz během několika sekund. Je-li vizualizér používán společně s projektorem Epson, automaticky detekuje nativní poměr stran a přizpůsobí obraz projekční ploše. Snadno a rychle můžete také připojit mikroskop pomocí adaptéru pro objektiv, který je dodáván s přístrojem, a nabídnout studentům pohled na svět zblízka.

Pokročilý interaktivní software společnosti Epson velmi usnadňuje výuku. Díky funkci intervalového snímání až po dobu 72 hodin můžete zrychleně sledovat, jak se rozvíjí květ. Kromě toho lze využít vestavěného mikrofonu, funkce živých poznámek a snadno ovladatelných kreslicích nástrojů, a videa snadno doplnit o zapsané poznámky nebo mluvený komentář.

Inteligentní správa souborů vám umožní organizovat a označovat soubory podle důležitosti, předmětu nebo data. Své poznámky k výuce, videa a obrázky můžete sdílet prostřednictvím sociálních sítí jako YouTube nebo SchoolTube při dálkovém studiu.

Technické parametry

Značka vizualizéru

Epson

Kamera

senzor CMOS 1/4 palce

Výstupní signál

UXGA / SXGA / XGA / SVGA / VGA / QVGA s počítačem,

Počet snímků (s)

30

Efektivní pixely

5e+06

Automatické ostření

ano

Zoom

10×digitální

DVI výstup

ne

Ostatní výstupy

D-sub 15pin, 1×USB typu B, RCA

Záruka

24 měsíců

Rozměry (vך×h)

270×326×437 mm

Hmotnost

2.2 kg

Ke stažení

K danému výrobku žádné soubory ke stažení nejsou.
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP