Epson EB-475Wi

Základní vlastnosti

Oživte své výukové prezentace bez nutnosti instalace nákladných interaktivních bílých tabulí. Model Epson EB-475Wi představuje kompletní řešení pro poutavou výuku; je doslova nabit funkcemi a prvky, které zahrnují například možnost používání dvou interaktivních per současně, připojení bez nutnosti použít počítač a vstup HDMI.

Velkoplošné, plně interaktivní projekce
Díky modelu Epson EB-475Wi můžete snadno promítat velký obraz (až 100 palců / 254 cm), který je zcela interaktivní až k okrajům. Díky mimořádně malé projekční vzdálenosti umožňuje tento model projekci obrazu o velikosti 75 palců /190 cm ze vzdálenosti pouhých 15,5 cm. Lze tak snadno zapisovat poznámky, aniž by přednášející vrhali rušivé stíny.

Vše pod kontrolou
Tento model je vůbec prvním projektorem Epson, který je vybaven dvěma interaktivními digitálními pery; učitelé a studenti tak mohou pracovat současně. Díky nové funkci detekce vznášení, která přesně identifikuje polohu pera, když není v kontaktu s projekční plochou, nabízejí tato nová pera ve srovnání s předchozími modely rychlejší odezvu a snadnější používání. Nastavení projektoru je mimořádně snadné a rychlé, protože kalibrace probíhá automaticky a k instalaci nejsou zapotřebí žádné ovladače.

Vše, co potřebujete
Tato sada zahrnuje projektor, nástěnný držák a dvě digitální pera. Instalace samostatného projekčního plátna není nutná. S cílem zajistit maximální využití výukových příležitostí lze tento model nainstalovat čtyřmi různými způsoby: na stěnu, na strop nebo dokonce ze strany stolu či pod něj. Stolní instalace umožňuje skupinám společně pracovat s dokumenty nebo multimediálními soubory.

Snadná instalace a ovládání
Konstruktéři společnosti Epson navrhli tento projektor tak, aby jej bylo možné co nejrychleji nastavit a začít používat. Projektor stačí jen zapojit a zapnout – není nutné čekat na jeho zahřátí. Kalibrace obrazu probíhá automaticky; uživatelům je také k dispozici 16W vestavěný reproduktor. Protože integrovaný nástroj pro okamžité vytváření poznámek umožňuje kreslit do jakékoli promítané prezentace nebo videa, nemusíte dokonce zapínat ani počítač.

Nízké náklady
Provozní náklady projektoru Epson EB-475Wi jsou minimální, a to díky lampě s dlouhou životností, která dokáže svítit až 4.000 hodin nebo čtyři roky v ekonomickém režimu, a filtru, jehož životnost dosahuje až 5.000 hodin.

Vysoká kvalita obrazu
Technologie Epson 3LCD zaručuje vysokou kvalitu obrazu díky stejně vysokému bílému i barevnému světelnému výstupu a přináší živé a přirozené barvy s hlubokými odstíny černé, a to i za denního světla. A vstup HDMI umožňuje přenos maximálně čistého obrazu ve vysokém rozlišení.

  • Vysoký světelný výkon: Bílý a barevný světelný výstup 2600 lumenů
  • Krátká projekční vzdálenost: Eliminuje stíny a neoslňuje
  • Interaktivní: Funguje horizontálně i vertikálně
  • Velký obraz: Až 100 palců
  • Snadná obsluha: Dvě pera, automatická kalibrace

Rozlišení:   WXGA (1280x800)
Technologie:   LCD

Technické parametry

Technologie

Projekční systém

Technologie 3LCD

LCD panel

0,59 palec

Obraz

Barevný světelný výstup

2.600 lumeny - 1.800 lumeny (ekonomický)

Bílý světelný výstup

2.600 lumeny - 1.800 lumeny (ekonomický)

Rozlišení

WXGA, 1280 x 800, 16:10

Vysoké rozlišení (HD)

HD ready

Poměr stran obrazu

16:10

Kontrastní poměr

3.000 : 1

Lampa

190 W, 3.000 h Životnost, 4.000 h Životnost (v úsporném režimu)

Korekce lichoběžníku

Manuální vertikální: ± 5 °, Manuální horizontální ± 5 °

Editace videa

8 bitů

Optika

Projekční poměr

0,27:1

Zoom

Digital, 1,35

Úhlopříčka promítaného obrazu

60 palce - 100 palce

Projekční vzdálenost - Wide

0,6 m (100 palec displej)

Clonové číslo projekčního objektivu

1,8

Ohnisková vzdálenost

3,71 mm

Ostření

Manuální

Možnosti připojení

Funkce USB Display

3v1: obraz / myš / zvuk

Rozhraní

USB 2.0 typu B, Ethernetové rozhraní (100 Base-TX / 10 Base-T), WLAN (volitelně), VGA vstup (2x), VGA výstup, HDMI vstup, Kompozitní vstup, Komponentní vstup (2x), S-Video vstup, Audiovýstup, stereofonní konektor mini-jack, Audiovstup, stereofonní konektor mini-jack (2x), Audiovýstup, cinch, RS-232C, USB 2.0 typu A

Pokročilé funkce

Bezpečnost

Kensington ochrana, Bezpečnostní tyč, Zámek ovládacího panelu, Ochrana heslem, Otvor pro visací zámek, Otvor pro bezpečnostní kabel

Funkce a vlastnosti

Automatická volba vstupního signálu, Funkce přímého zapnutí a vypnutí, Kompatibilní s vizualizéry, Zmrazení obrazu, Okamžité zap./vyp., JPEG prohlížeč, Tlačítko ztlumení zvuku, Síťová správa, Network Image Transmission, Bez PC, Tlačítko zastavení přehrávání, Quick Corner, Prezentace

Barevné režimy

Tabule, Dynamický, Foto, Prezentace, Sport, sRGB, Divadlo, Bílá tabule

Obecné informace

Spotřeba energie

275 W, 215 W (ekonomický), 0,27 W (pohotovostní režim)

Napájení

AC 100 V - 240 V,50 Hz - 60 Hz

Rozměry výrobku

367‎ x 375 x 143 (šířka x hloubka x výška)

Hmotnost výrobku

5,4 kg

Max. hladina hluku

Normální režim: 35 dB (A) - Úsporný režim: 28 dB (A)

Teplota

Provoz 5° C - 35° C, Skladování 10° C - 60° C

Vlhkost vzduchu

Provoz 20% - 80%, Skladování 10% - 90%

Obsažený software

Nástroje Easy Interactive, EasyMP Monitor, EasyMP Multi PC Projection, EasyMP Network Projection

Reproduktory

16 W

Obsah dodávky

Ovladače a pomocné programy (CD), Digitální pera, Hlavní zařízení, Napájecí kabel, Úvodní příručka, Dálkové ovládání vč. baterií, USB kabel, Návod k použití (CD), Záruční dokumenty

Ke stažení

K danému výrobku žádné soubory ke stažení nejsou.
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP