Epson EB-460

Základní vlastnosti

Tato nová řada inovativních výukových projektorů byla navržena tak, aby poskytla dokonalý obraz v místnosti jakýchkoli rozměrů. Jedinečná technologie zrcadlového zobrazování umožňuje používat velmi krátkou projekční vzdálenost bez vytváření stínů na obrazovce či oslňování.

Velká projekce i v těch nejmenších místnostech

K projekci velkého obrazu nepotřebujete velký pokoj. Přednášející i studenti nyní mohou naplno využít dostupný prostor. Tyto projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností jsou schopny vytvářet širokoúhlé obrazy s poměrem stran 16:10 o úhlopříčce 70" (cca 178 cm), které jsou ostré a jasné, a to vše ze vzdálenosti pouhých 16 cm. Stíny osob a předmětů před projektorem jsou již věcí minulosti.

Pokročilé funkce 
Naše projektory poskytují přehledné, špičkové prezentace s využitím jediného zařízení. Díky snadné montáži a nastavení, pokročilým funkcím a nenákladnému designu se tyto projektory nacházejí mezi nejkvalitnějšími ve své třídě.

Snadná montáž a nastavení

Součástí balení je deska pro upevnění na zeď umožňující snadnou montáž a údržbu. Funkce přímého zapnutí a vypnutí na zdroji napájení umožňuje projektory okamžitě automaticky zapnout a vypnout. Projektory dále umožňují rychlé vytvoření čtvercového obrazu s nevídanou ostrostí i na okrajích projekce.

Jednoduché spuštění projekce

Zobrazení USB 2 v 1 představuje nejjednodušší způsob spuštění prezentace z počítače. Jediný kabel slouží k přenosu dat obrazu i ovládání myši. Všechna data k projekci jsou ihned dostupná - stačí jen zapojit kabel USB do vašeho počítače a projektoru. Kabely RGB a další nastavení nejsou zapotřebí.

Funkce zabezpečení

Zabezpečte svůj projektor zadáním hesla, deaktivací ovládacího panelu a zpřístupněním hlavních funkcí pouze pomocí dálkového ovládání. K dispozici máte také bezpečnostní lištu a bezpečnostní nálepku.

Funkce rychlého spuštění a okamžitého vypnutí

Spuštění řady projektorů Epson s velmi krátkou projekční vzdáleností je neuvěřitelně rychlé a k zobrazení informací je třeba pouze několik sekund. Funkce okamžitého vypnutí umožňuje projektor vypnout ihned po dokončení prezentace. Žádné čekání na zahřátí přístroje či jeho vychladnutí není zapotřebí.

Pohodlí bezdrátového připojení

Chcete-li dosáhnout ještě jednoduššího připojení, stačí k počítači připojit volitelný bezdrátový modul - počítač bude okamžitě připraven ke komunikaci s projektorem a vy můžete ihned začít s projekcí.

  • Snadná montáž a nastavení
  • Jednoduché spuštění projekce
  • Funkce zabezpečení
  • Funkce rychlého spuštění a okamžitého vypnutí
  • Pohodlí bezdrátového připojení

Rozlišení:   XGA (1024x768)

Technické parametry

Technologie                                      3LCD

Image

Barevný světelný výstup                    

Bílý světelný výstup                        

Rozlišení

3000 ANSI Lumenů

3000 ANSI Lumenů

XGA, 1024 x 768, 4:3

Kontrastní poměr

2.000 : 1

Lampa                                               max. životnost 3500 h

Optika

Projekční poměr

0,37 - 0,50:1

Obecné informace

Rozměry

369 mm x 481 mm x 155 mm (Šířka x Hloubka x Výška)

Hmotnost

5,7 kg

Reproduktory

10 W

Ke stažení

K danému výrobku žádné soubory ke stažení nejsou.
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP