Epson EB- W8D

Základní vlastnosti

Rozšířenější sdílení multimédií - Epson EB-W8D je samostatný kompaktní projektor se čtečku disků DVD / Divx a reproduktory. Nepotřebujete tedy vozík ani mnoho dalšího vybavení. Když má obraz cenu tisíce slov, řešení Epson EB-W8D vám umožní představit v rámci učebního programu videa a vizuální materiál. Můžete si dokonce prohlížet trojrozměrné objekty a sdílet tištěné materiály díky volitelnému vizualizéru společnosti Epson. Díky vestavěným reproduktorům a možnosti připojení mikrofonu je řešení Epson EB-W8D také vhodné při výuce hudby, jazyků nebo při zajištění toho, aby se do diskuzí zapojili všichni studenti.

Obrázky ve vysokém rozlišení a v živých barvách - Řešení Epson EB-W8D zobrazuje filmy, fotografie, malby a obrázky ve věrných barvách se stejnou širokoúhlou promítací plochou a ve stejném formátu s vysokým rozlišením WXGA jako nejnovější notebooky, a lze jej tedy využít při výtvarné výchově, přírodovědě nebo zeměpise. Díky technologii společnosti Epson 3LCD je zajištěna věrná reprodukce základních barev, což je nesmírně důležité například pro rozpoznání vlajek států.

Ekologické a finančně úsporné řešení - Řešení Epson EB-W8D představuje svou vlastní třídu a poskytuje výstup barevného světla 2 500 lumenů díky použití lampy E-TORL s dlouhou životností a nízkou spotřebou, která umožňuje úsporu energie a šetrnost k životnímu prostředí. Pokud vlastníte projektor, který se snadno instaluje, používá a udržuje, ušetříte další cenný zdroj - čas pro výuku.

 

Rozlišení:   WXGA (1280x800)
Technologie:   LCD

Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP