Epson EB- 84H

Základní vlastnosti

Široké možnosti připojení a nové funkce

Řada projektorů Epson EB-8H poskytuje mnoho funkcí, které zvyšují celkovou kvalitu projekce. Mezi tyto funkce patří např. vstup mikrofonu a výkonný integrovaný reproduktor pro použití ve velkých místnostech; přímé připojení prostřednictvím USB portu, jež vám umožní zapojení nového vizualizéru Epson a přímou projekci zdrojového dokumentu nebo trojrozměrných objektů, stejně jako běžnou projekci z počítače na větší obrazovku. Abyste se mohli zaměřit na posluchače a samotnou prezentaci, lze všechny tyto funkce ovládat pomocí nového dálkového ovládání.

Využijte výhod své sítě

Software EasyMP Monitor umožňuje vzdálenou konfiguraci a snadné ovládání projektoru prostřednictvím sítě. Můžete si například nastavit e-mailové upozornění na stav lampy, a tím eliminovat problémy, které by narušily prezentaci. Řada projektorů Epson EB-8H je díky široké možnosti připojení, mobilitě a snadno použitelným a praktickým funkcím vhodná pro použití ve vzdělávacích institucích a podnicích.

Ohleduplnost k životnímu prostředí

Řada Epson EB-8H byla navržena a vyrobena v souladu s ekologickými normami společnosti Epson. Úspory energie je dosaženo díky žárovce s dlouhou životností. Snadná údržba přispívá k nízkým celkovým nákladům na vlastnictví a projektory proto představují velmi lákavou volbu.

•Když se projektor nepoužívá, spotřebovává pouze minimum energie (funkce časovače, krátká doba spuštění a vypnutí).
•Snižuje znečištění životního prostředí: při výrobě se nepoužívají barvy, obal lze stoprocentně recyklovat.
•Jasná viditelnost ve světlých místnostech a nižší náklady díky použití lampy E-TORL, jejíž životnost je až 6 000 hodin v úsporném režimu.

Rozlišení:   XGA (1024x768)
Technologie:   LCD

Technické parametry

Image

Rozlišení

XGA, 1024 x 768, 4:3

Kontrastní poměr

2.000 : 1

 

Optika

Projekční poměr

1,38 - 2,24:1

 

Obecné informace

Rozměry

327 mm x 250 mm x 95 mm (Šířka x Hloubka x Výška)

Hmotnost

3,1 kg

Reproduktory

10 W

Ke stažení

K danému výrobku žádné soubory ke stažení nejsou.
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP