Vyhledejte  si  téma nebo produkt  - pomocníkem je pro vás LUPA v pravém rohu hlavní stránky.

Na našich webových stránkách naleznete pravidelně aktualizovanou nabídku produktů včetně novinek našich významných obchodních partnerů (Epson, Konica Minolta, Smart Technologies, Toshiba, Brother, HP, NEC, Robotel , HSM, DELL a další).

Celé naše portfolio je rozděleno do několika skupin, aby sloužily ke snazší orientaci a vyhledávání požadavků našich zákazníků.

Naleznete zde:

 • Multifunkce, ať už barevné nebo černobílé, dostupné v různých formátech.
  Mezi nejžádanější barevné multifunkce pro kopírování, tisk a skenování  patří
  KonicaMinolta bizhub C224 a C284, KonicaMinolta bizhub C25 a C35, Toshiba e-Studio 2050c a 2051c, Brother  DCP-9055CDN.

 • Tiskárny laserové, inkoustové, průmyslové, tiskárny čárových kódů a plotry (velkoformátové inkoustové tiskárny). Výborným pomocníkem pro průmyslová řešení jsou tiskárny štítků a kódů Argox, umožňující práci i v náročných klimatických podmínkách či prašném prostředí.

 • Notebooky 11“, 12“, 13“, 14“, 15“, 16“, 17“, včetně nabídky netbooků od renomovaných výrobců jako DELL či Hewlett-Packard.

 • Skartovací stroje kancelářské i pro celá poschodí, taktéž v různých formátech a s různou technologií.  Mezi nejoblíbenější modely patří např. HSM 104.3

 • Projekční plátna roletová mechanická a elektrická, přenosná stativová a rámová, všechny mající společného jmenovatele – kvalitu a tradici amerického výrobce Da-lite .

 • Tabule keramické, magnetické, s křídly i bez, v provedení bílá nebo zelená, dále pojezdové systémy, triptych,  flipcharty, a to vše např. od výrobce  Smit ve verzi Softline nebo Design.

 • Datavideoprojektory, dataprojektory, videoprojektory s technologií LCD či DLP. Samozřejmostí je nejširší nabídka od světové jedničky Epson s projektory 3LCD , doplněná o projektory LCD a DLP tradičního výrobce NEC.

 • Vybavení interaktivních učeben, např. interaktivní tabule Smart Board („širokoúhlá“ SmartBoard 685 či multidotyk SmartBoard 885), vizualizéry (Smart, Epson, Samsung), hlasovací zařízení Turning Point nebo Smart Response, a další vybavení a příslušenství.

 • Potřebné informace k realizaci videokonference a důvody vedoucí k rozhodnutí pro videokonferenční přenos na platformě Videooperator.

 • Vybavení jazykových laboratoří v duchu dnešní doby. Digitální jazyková laboratoř Robotel  s didaktickými metodami výuky a implementací nejnovějších technologií umožňuje výuku, která je snem každého „jazykáře“.  Zapomeňme na DVD/CD přehrávač a kazety a připojme se k datové struktuře plné audio a video souborů - se sluchátky a s mikrofonem, hovoříce ve skupinách mezi sebou a pod dohledem lektora, rodilého mluvčího nebo učitele.  Sledujme přitom dění na interaktivní tabuli s obrazem z datového projektoru nebo dokumentové kamery.

 • Realizaci 3D řešení a renovaci kinosálu tzv. malou digitalizací.

Kontakt na obchod

596 112 883(8:00 - 16:00)

Kontakt na servis

732 430 007NONSTOP

Vzdálená podpora

STÁHNOUT TEAMVIEWER

Napsat přes formulář
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP