Ochrana a správa dokumentů

SafeQ – řešení pro správu a zabezpečení tisku

SafeQ je integrované tiskové řešení umožňující přesné účtování, kontrolu přístupu jednotlivých uživatelů a směrování tiskových operací na jakékoliv zařízení v síti tiskáren a kopírek. Umožní vám získat absolutní přehled o nákladech za tisk, kopírování a skenování. Díky efektivní identifikaci a distribuci každé tiskové úlohy SafeQ zajišťuje úplnou kontrolu nad celým procesem tisku, kopírování a skenování firemních dokumentů. Řešení je vhodné jak pro malé firmy, tak pro velké korporace, státní instituce, školy a univerzity, IT, banky a finanční instituce. SafeQ vám zajistí kompletní monitoring veškerých kopírovacích, tiskových a skenovacích operací během procesu. Je proto ideálním řešením pro dlouhodobé snižování nákladů a optimalizaci tiskového prostředí.

Ochrana a správa dokumentů

Přínosy nasazení řešení SafeQ

Optimalizace tiskového prostředí
Optimalizace tiskového prostředí pomocí SafeQ umožňuje přechod od nákladného lokálního tisku k efektivnějšímu a levnějšímu síťovému tisku. Umožňuje také lepší využití reprografických center ve společnosti.

Snižování objemu tisku
Vlivem sledování tisku dochází ke krátkodobému i dlouhodobému snížení objemu tisku. Za pomoci nastavení povolení a zakázání barevného tisku u konkrétních uživatelů nebo skupin lze dosáhnout markantního snížení nákladů na tiskové služby.

Znalost nákladů na tiskové služby
Možnost rozdělení nákladů za tiskové služby na projekty, střediska, zařízení nebo uživatele.

Snížení nákladů na tisk
SafeQ Vám umožní snížit Vaše náklady díky své funkci „vynucující si“ úsporu papíru, tonerů i elektrické energie. Zákazníkům používajícím SafeQ systém přinese rychlou návratnost investice a výrazné úspory, a to již od 3 měsíců.

Odpovědnost uživatelů
SafeQ dále umožňuje, aby se ve firmě či organizaci posílilo zodpovědné rozhodování o tom, které dokumenty se budou tisknout, kopírovat či skenovat a na kterém zařízení. SafeQ tím zvyšuje produktivitu a vede k dodatečným úsporám.

Uživatelský komfort
Jasnou výhodou SafeQ je možnost využití všech klíčových funkcí v rámci jednoho systému. SafeQ přináší jednoduchý a bezpečný přístup jak k ovládání multifunkčních zařízení, tak k reportům a informacím o tiskových operacích prostřednictvím webového rozhraní. SafeQ funguje v operačních prostředí Windows i Linux.

Podíl na ochraně životního prostředí
Potěší Vás fakt, že každý uživatel SafeQ automaticky přispívá k ochraně životního prostředí. Výrazné snížení papírového odpadu a objemu tištěných dokumentů vede k menší spotřebě dřeva a zamezuje tím kácení lesů.

Kontakt na obchod

596 112 883(8:00 - 16:00)

Kontakt na servis

732 430 007NONSTOP

Vzdálená podpora

STÁHNOUT TEAMVIEWER

Napsat přes formulář
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP