Společnost amethyst.cz, s.r.o. je významným dodavatelem komplexních řešení v oblasti kancelářské, prezentační a výpočetní techniky.

Portfolio služeb zahrnuje prodej, pronájem, instalace, montáž a servis na špičkové profesionální úrovni. Zárukou odborné způsobilosti je certifikovaný tým obchodníků a techniků.

amethyst.cz, s.r.o. má zaveden integrovaný systém managementu jakosti QMS a systém environmentálního managementu EMS dle norem ISO 9001 a ISO 14001; společnost získala prestižní ocenění Kvalitní firma.

V roce 2011 vstoupila naše společnost do projektu určeného všem firmám, které nejsou lhostejné k životnímu prostředí a uvědomují si svou zodpovědnost za jeho stav. Stali jsme se Zelenou firmou.


V čem se lišíme ?

Klíčem k úspěchu u našich zákazníků je jejich spokojenost. Realizací řešení spolupráce nekončí, ale začíná. Když jsme zakládali naši společnost , věděli jsme, že chceme nabídnout zákazníkům více než je běžné – servisní podporu na špičkové úrovni. Dnes můžeme hrdě prohlásit, že jsme zvolili správnou cestu a důkazem je řada spokojených , trvale spolupracujících nebo vracejících se zákazníků. Víme, že kvalita následné podpory je to, co zákazník právem očekává.

Dbáme na dodržování etiky v obchodních vztazích, na vzdělávání našich zaměstnanců a příjemné pracovní prostředí.

Jakost dodávek je garantována dostatečně kapacitními skladovacími prostory s odpovídajícími podmínkami skladování.

Vyvíjíme aktivity s cílem kvalitního vzdělávání ve školství, implementujeme moderní vzdělávací nástroje , spolupracujeme s pedagogickými pracovníky a předáváme naše znalosti.

Jsme partnery významných firem, společností a institucí. S našimi realizacemi se můžete setkat v zasedacích místnostech, kancelářích, učebnách, dispečerských pracovištích, administrativních centrech, výrobních halách, restauracích, kulturních a společenských akcích, výstavách a veletrzích a dalších místech.

V případě zájmu o setkání s námi Vás rádi přivítáme v nových prostorách naší společnosti.

Kontakt na obchod

596 112 883(8:00 - 16:00)

Kontakt na servis

732 430 007NONSTOP

Vzdálená podpora

STÁHNOUT TEAMVIEWER

Napsat přes formulář
Jsme autorizovaní
partneři značek
Konica Minolta Toshiba Epson Brother HP